Grupy młodzieżowe
  • Juniorzy młodsi
  • Młodzicy
  • Orliki
  • Liga w sieci


    Król strzelców (11.04.2016, 13:12)
    Klasyfikacja strzelców po XVIII kolejce:

    16 bramek:

    Bałut (Polan Żabno)

    14 bramek:

    Świątek (Tuchovia Tuchów)

    12 bramek:

    Bajdel (Skalnik Kamionka Wielka), Maciaś (LKS Szaflary),

    10 bramek:

    Motyka (Polan Żabno), Kołodziej (GKS Drwinia), Poczkajski (Poprad Rytro), Basisty (Lubań Maniowy),

    9 bramek:

    Lichacz (Watra Białka Tatrzańska), Kołbon (Skalnik Kamionka Wielka), K.Tokarczyk (Barciczanka Barcice),Maślejak (Barciczanka Barcice)

    8 bramek:

    Zubel (BKS Bochnia),

    7 bramek:

    Kurnyta (Lubań Maniowy), Karkula (Lubań Maniowy),  Ogrodnik (Glinik Gorlice), Siwek (BKS Bochnia), 

    6 bramek:

    F.Kamiński (LKS Szaflary), Grela (Glinik Gorlice), Firek (Lubań Maniowy), Płachno (Tuchovia Tuchów), Dziża (Tuchovia Tuchów), Budzyn (BKS Bochnia), Kalisz (Barciczanka Barcice), Policht (Sokół Borzęcin), Nwachukwu (GKS Drwinia), , Kostecki (Sokół Borzęcin), Duda (Poprad Rytro),

    5 bramek:

    Dudek (Watra Białka Tatrzańska),Piszczek (Sandecja II Nowy Sącz), J.Filip (Poprad Rytro), Majcher (Glinik Gorlice), Adamski (Sokół Borzęcin),  Nowak (Skalnik Kamionka Wielka)

    4 bramki:

    Krywoborodenko (KS Tymbark), Czerkies (Polan Żabno), Król (KS Zakopane), Lach (LKS Szaflary), Jancarzyk (Barciczanka Barcice), Górecki (Lubań Maniowy), , Niezabitowski (KS Tymbark), Szeliga (Sandecja II), Kurzawski (Polan Żabno), Maślanka (Sandecja II Nowy Sącz),  Jabłczyk (Glinik Gorlice), Dziedzina (Poprad Rytro)

     3 bramki:

    Ł.Remiasz (Watra Białka Tatrzańska),P.Filip (Poprad Rytro), Słaby (Sandecja II Nowy Sącz), Motak (BKS Bochnia), Kruk (Polan Żabno), Grodowski (BKS Bochnia), Baboń (LKS Szaflary), Ciesielski (Sokół Borzęcin), Styrna (BKS Bochnia), , Nowak (Sandecja II Nowy Sącz), Dobranowski (BKS Bochnia), Smoleń (Sandecja II Nowy Sącz), Tarasenko (Sandecja II Nowy Sącz), Stańczyk (Tuchovia Tuchów), Kapałka (Ciężkowianka Ciężkowice), Boczoń (KS Tymbark), Olejarz (KS Tymbark), Czechowicz (Glinik Gorlice), Wilczkiewicz (Glinik Gorlice), Jańczyk (Sandecja II),Dziedzic (Glinik Gorlice)

    2 bramki:

    Kalita (Watra Białka Tatrzańska),Mus (BKS Bochnia), Martuszewski (Glinik Gorlice),Stanczak (LKS Szaflary), Rusnak (LKS Szaflary), Pawlik (Poprad Rytro), Zawiślan (Barciczanka Barcice), Grela (KS Zakopane), Wrzosek (Polan Żabno), Porębski (KS Tymbark),Mrózek (KS Tymbark), Łukasik (Barciczanka Barcice), Hempel (Sandecja II Nowy Sącz),  Sułkowski (KS Tymbark), Chochla (Skalnik Kamionka Wielka), Zieliński (Skalnik Kamionka Wielka), Tomala (GKS Drwinia), , Kaczmarczyk (BKS Bochnia), Czernecki (BKS Bochnia), Rachwalski (GKS Drwinia), Krupa (Barciczanka Barcice), Bukowiec (BKS Bochnia), G.Biedroński (Ciężkowianka Ciężkowice), Baran (Glinik Gorlice), , Rząca (Glinik Gorlice), Urbański (KS Tymbark), Bielak (Tuchovia Tuchów), Ctvrtnicek (Sandecja II), Wawryka (Sokół Borzęcin), Majka (Polan Żabno), Makowski (Tuchovia Tuchów), 

    1 bramka:

    Plata (Watra Białka Tatrzańska), Petrus (Watra Białka Tatrzańska),Zagata (Watra Białka Tatrzańska), Kuchta (Watra Białka Tatrzańska), Kulpa (Skalnik Kamionka Wielka), Tarasek (Barciczanka Barcice), , Kasperczyk (KS Zakopane), Gubała (KS Zakopane), Czubiak (Lubań Maniowy), Brdej (Sandecja II Nowy Sącz), Bartków (Sandecja II Nowy Sącz), , Ryś (Sandecja II Nowy Sącz), Rąpała (Tuchovia Tuchów), Mika (Sokół Borzęcin), Zabiegała (Sokół Borzęcin),Mularz (Sokół Borzęcin), Szumlański (Sokół Borzęcin),Zawada (Sokół Borzęcin),Kulig (Sokół Borzęcin) Jandura(Lubań Maniowy) , Migacz (Lubań Maniowy), Aksamit (Polan Żabno), Kular (GKS Drwinia),Rynduch (GKS Drwinia) Ciężobka (Poprad Rytro), Stępien (Glinik Gorlice, Świerad (Lubań Maniowy), Krokosz (BKS Bochnia), Serafin (Glinik Gorlice), Bogdański (Skalnik Kamionka Wielka), Gierałt (Ciężkowianka Ciężkowice), Stępkowicz (Glinik Gorlice), Drabik (KS Zakopane), Ryś (KS Tymbark),Jenczyk (KS Tymbark),Miśkowiec (KS Tymbark),Zasadni (KS Tymbark),Tatara (KS Tymbark) Witoń (KS Zakopane), Kasica (Lubań Maniowy), , Kiełbasa (Poprad Rytro), Leniewicz (KS Zakopane), , Kaźmirek (GKS Drwinia), Knap (Sokół Borzęcin), Chudyba (Sokół Borzęcin), Gogolak (LKS Szaflary), Klesiewicz (BKS Bochnia), Gogolak (LKS Szaflary), Frasunek (KS Zakopane), , Górceki (BKS Bochnia), Niewola (Tuchovia Tuchów), Stachoń (Ciężkowianka Ciężkowice), Laskoś (Glinik Gorlice), Luberda (LKS Szaflary), Cygan (GKS Drwinia), Baran (Tuchovia Tuchów), , J.Potoniec (Sandecja II), Górecki (BKS Bochnia), Stec (Tuchovia), , Szczepanik (Barciczanka Barcice), Czajkowski (GKS Drwinia), Żuchowicz (Polan Żabno), , B.Kurnyta (KS Zakopane), S.Tokarczyk (Poprad Rytro), 

    Autor: BURY_P

    Komentarze:

    Dodaj komentarz: (pola wymagane oznaczono gwiazką (*))

    Nick*:
    E-mail:
    Tytuł*:
    Treść*:

    Przepisz kod z obrazka:


    © 2003-2021 Watra.Białka.net